Připravili jsme seznam nejčastěji kladených dotazů. V případě, že zde nenajdete odpověď, napište nám svůj dotaz.

Bojím se pracovat na živnostenský list. Raději bych se nechal zaměstnat, je to „jistější“.

Při zaměstnání jen těžko ovlivníte svůj příjem nad rámec stanoveného platu. Naším cílem je rozvoj týmu a tedy lidí, které bude práce bavit, budou úspěšní a vydělají si. Výše Vašeho výdělku záleží jen na Vás a manažer je tu proto, aby Vám pomohl Váš úspěch nastartovat. Jako obchodní konzultant máte u TIENS svůj pracovní plán, své pracovní místo a máte k dispozici veškeré prodejní pomůcky. Spolupracujete se svým manažerem, který Vám kdykoliv poskytne pomoc a radu. Váš pracovní program je pevně stanovený a je vypracovaný na základě dlouhodobé zkušenosti tak, abychom Vás dovedli k úspěchu.

Jak spolupráce funguje?

S každým novým obchodním konzultantem je uzavřena Smlouva o obchodním zastoupení. Smlouva se uzavírá ve dvou vyhotoveních. Po podpisu smlouvy novým obchodním konzultantem jsou obě vyhotovení smlouvy odeslány k podpisu za společnost TIENS a následně po podpisu je zasláno jedno vyhotovení zpět novému obchodnímu konzultantovi. Jedno vyhotovení tedy obdržíte Vy (obchodní konzultant) a jedno vyhotovení obdrží zastoupený, tedy společnost TIENS.

Jak mohu vypovědět Smlouvu o obchodním zastoupení (smlouvu s distributorem)?

Smlouva o obchodním zastoupení je platná a účinná ode dne podpisu oběma subjekty, uzavírá se na dobu neurčitou. Smlouvu o obchodním zastoupení lze ukončit písemnou dohodou smluvních stran, odstoupením od této smlouvy pro porušení povinností druhou smluvní stranou či písemnou výpovědí i bez uvedení důvodu.

Jaká je hlavní náplň práce obchodního konzultanta?

V současné době probíhají prodejní aktivity v terénu v rámci prezentace výrobků a služeb na základě Vašeho pozvání. Většina distributorů stále pracuje formou domácích prezentací, jelikož tento způsob prodeje je stále velmi funkční a mnohým obchodním konzultantům i zákazníkům vyhovuje a osobní zkušenost je nepřenosná.

Musím si pořídit do začátku TIENS výrobky, abych je mohl/a prodávat?

Práce pro společnost TIENS nefunguje jako tzv. pyramidový prodej, tzn. u společnosti TIENS si nenakupujete zboží do zásoby a nevkládáte do něj peníze, pokud již zboží není skutečně prodáno. Princip prodeje je zalozen na objednávkách ze skladu.

Neznám výrobky TIENS, nabízíte nějaké školení?

Samozřejmě, že žádný nováček nemůže znát důkladně sortiment a kvalitu výrobků. Samozřejmostí je pro nové obchodní konzultanty zaškolení. Znát výrobky společnosti TIENS a jejich kvalitu je pro distributory nezbytností. Všichni noví obchodní distributoři by měli projít školením, které je ZDARMA a koná se formou buď “den otevřených dveří” konaným každou středu v Pražské kanceláři, nebo formou školení a seminářů po celé republice. Jako distributor TIENS budete vždy o kalendáři takových akcí dopředu informován. |ochrannou ruku a podporu ve Vašich začátcích by vám měl poskytnout take Váš sponsor, pod kterým budete zaregistrováni.

Nejsem obchodní typ.

Pokud si myslíte, že nejste obchodní typ, nezbývá než Vám říci: Přijďte a zkuste to. Nejde o nic jiného než o komunikaci s lidmi a Vy přece s lidmi komunikujete každý den a na každém kroku. Komunikace je běžná záležitost. Uvidíte, že se za chvíli budete cítit jako doma. Navíc TIENS nabízí řadu praktických tréninků a školení, kde Vám s prodejními dovednostmi pomohou profesionálové.

Nejsem manažerský typ.

Manažerem se stanete poté, co absolvujete úspěšnou kariéru obchodního konzultanta a splníte určená kritéria pro postup. Za tuto dobu získáte mnoho zkušeností. Přestože se nyní jako manažer necítíte, je docela dobře možné, že zakrátko zjistíte, že je to přesně to, co Vám padne. V TIENS máte jedinečnou možnost využít kariérního postupu dle svých schopností. TIENS Vám k tomu dodá potřebné nástroje i systém vzdělávání.

Jak si můžu vydělat?

Zajímá Vás, kolik si u nás v TIENS vyděláte?

Zjednodušeně, výdělek Vám plyne ze dvou stran:

Procenta z prodeje 20-48%

2.počet pod Vámi zeregistrovaných lidí a jejich aktivita

Dále na Vás čeká až 48% sleva na všechny výrobky TIENS

Mohu si přivydělat na mateřské, při studiu nebo v důchodu?

Ano Můžete. Dojaké výše nepotřebujete živnostenský list a jak se chovat financne zodpovědně naleznete např. Na http://www.jakpodnikat.cz/osvc-bez-zivnosti.php nebo si nechte poradit Vaším daňovým poradcem

Jakým způsobem si zákazníci mohou pořídit výrobky TIENS?

Velice jednoduše. Prostě si udělají s Vaší pomocí objednávku buď ve formě objednávkového listu nebo online. Je zde také možnost osobního odběru na agenturních skladech po celé republice nebo v centrálním skladě v Praze

Umožňuje TIENS zákazníkovi odstoupit od kupní smlouvy a za jakých podmínek?

Ano, a to vždy do 25. toho měsíce, kdy byl uskutečněn nákup bez udání důvodu. Dále z důvodu reklamace, která se řídí standartně zákonem České republiky

Back to Top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial