Úvod

Filosofie Tiens Group

Přispívat společnosti navrácením zdraví

Každý den ve více než 190 zemích světa přes 30 milionů domácností využívá přírodních, zdravých produktů známé čínské firmy TIENS.

Její řada produktů pro zdraví je inspirována 5000 lety čínské kultury ochrany zdraví.

Tisíce TIENS zaměstnanců a distributorů na celém světě pracují každý den na svém poslání podporovat pozitivní, přirozený a zdravý životní styl. Šíří poselství zdraví, podnikavého ducha, úspěchu, soucítění a naděje.

Mnoho jednotlivců a firem se touto vizí nechává inspirovat a navazuje s Tiens Group silná partnerství. Úspěšné spojení s TIENS mají například známé společnosti jako je Microsoft, Pfizer, IBM či China Telecom.

Distributoři i zaměstnanci TIENS jsou svým posláním nadšeni a pracují na stejném cíli: obnovovat a podporovat světové zdraví, dávat společnosti něco zpátky, rozvíjet a rozšiřovat špičkový byznys. Pod strategickým vedením zakladatele a předsedy Tiens, pana Li Jinyuana, velmi intenzivně pracují na realizaci vize ‚Skvělé zdraví pro všechny‘.

Tiens Group je úspěšná mezinárodní firma s ambicemi posunout zdraví světa k lepšímu, vytvářet příležitosti k podnikání a šířit naději. Svými kořeny tkví pevně v Číně a rychle se stává kosmopolitní značkou pro spotřebitele z celého světa.

Na následujících stránkách se dočtete více o úspěšném příběhu Tiens Group a možná se také rozhodnete stát se jeho součástí…